Jaunākajā Investoru Kluba podkāsta epizodē viesos ir raidījuma Mediāna veidotājs Kristaps Pētersons. Saruna ar Kristapu bija īpaši interesanta, pateicoties Kristapa stāstiem no personīgās pieredzes žurnālista karjerā. Protams, parunājām arī par investīcijām.

- Investoru Kluba izpilddirektors Kaspars Peisenieks un raidījuma Mediāna veidotājs Kristaps Pētersons
- Foto: Investoru Klubs
Epizodes pirmajā daļā iepazinām Kristapu, parunājām par sabiedrības uzskatiem par uzņēmējiem, par atšķirībām Baltijas investoros un par to, kāpēc Latvijā medijos ir tik maz informācijas par ekonomiku, finansēm un investīcijām.
Turpinājām ar Kristapa piegājienu investīcijām, par aktuālajām investīciju jomām un lielajām globālajām tēmām.
Sarunu noslēdzām ar Latvijas uzņēmumu apspriešanu, savukārt pašās beigās Kristaps padalījās ar vairākiem informācijas avotiem, kurus pats ikdienā patērē.
Interesē šī tēma? Sāc sekot šiem atslēgas vārdiem un saņem paziņojumus, kad ir pieejams jauns saturs!
Saistītie raksti
APF Holdings IPO – šī brīža karstākais notikums! Investoru Kluba podkāsta jaunākajā epizodē esam viesos pie APF Holdings (APF) valdes priekšsēdētāja, dibinātāja un akcionāra Jurija Adamoviča, lai tuvāk iepazītu APF stāstu un iegūtu atbildes uz jautājumiem, kuri palīdzēs labāk novērtēt piedāvājuma potenciālo pievilcīgumu.
Investoru Kluba podkāsta jaunākajā epizodē uz mazliet neformālāku sarunu atkal satiekas Investoru Kluba redaktors Jānis Šķupelis un Investoru Kluba izpilddirektors Kaspars Peisenieks.
Jauno podkāstu sezonu atklājam ar lasītāju pieprasītu solo epizodi ar Investoru Kluba izpilddirektoru Kasparu Peisenieku.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.