Jauno podkāstu sezonu atklājam ar lasītāju pieprasītu solo epizodi ar Investoru Kluba izpilddirektoru Kasparu Peisenieku.

- Investoru Kluba izpilddirektors Kaspars Peisenieks
- Foto: Investoru Klubs
Epizode tika iesākta ar S&P 500 indeksa prognozes atjauninājumu, esošās situācijas apskatu un indeksu izmaiņām kopš iepriekšējās epizodes. Turpinājumā sekoja neliels ieskats procentu likmju izmaiņās un tas rezultējās Kaspara secinājumos par pašreizējo situāciju un gaidām nākotnei.
Podkāsta otrajā daļā Kaspars iepazīstināja ar Investoru Kluba aktualitātēm – konferenci, gaidāmajiem pasākumiem, jaunumiem saturā, jauno grāmatu un vēl daudz ko citu.
Svarīgākie pieturpunkti:
02:20 Kas ir mainījies indeksos pēdējos 3 mēnešos?
05:30 Procentu likmju ietekme
06:30 Secinājumi
13:05 Investoru Kluba konference 2023
16:10 Investoru Kluba pirmā grāmata
18:10 Latvijas akciju analīzes
19:30 Investora Andra raksti pēdējo 3 mēnešu laikā
21:20 Alūksnes putnu fermas jeb APF Holdings IPO
Investoru Kluba podkāstu jaunā sezona ir klāt
Interesē šī tēma? Sāc sekot šiem atslēgas vārdiem un saņem paziņojumus, kad ir pieejams jauns saturs!
Saistītie raksti
Investoru Kluba podkāsta 43.epizodē viesos ir Mikus Janvars, Merito Partners līdzdibinātājs un partneris. Šajā epizodē runājām par ieguldījumiem privātajā kapitālā un saules enerģijā.
Pavisam citādākā Investoru Kluba podkāsta epizodē Investoru Kluba izpilddirektors prezentācijas veidā sniedz savu ieskatu un prognozi S&P 500 indeksam.
Investoru Kluba podkāsta 41. epizodē centrālā tēma ir krājobligācijas. Par tām un par Latvijas valsts emitētajiem vērtspapīriem runājām ar Valsts kases finanšu resursu departamenta direktora vietnieci Edīti Tīsi.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.