• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Eleving Group obligācijas tiek iekļautas Baltijas First North tirgū

  "Eleving Group" izpilddirektors Modestas Sudnius Foto: Evija Trifanova / LETA

  Nasdaq paziņo par starptautiskās finanšu tehnoloģiju uzņēmumu grupas Eleving Group S.A. obligāciju iekļaušanu biržas Nasdaq Riga Baltijas First North obligāciju sarakstā sākot ar 2022. gada 7. martu.

  Eleving Group emitēto obligāciju apjoms ir 25 miljoni eiro. Vienas obligācijas nominālvērtība ir 1000 eiro. Kupona mainīgā procentu likme ir 12% + 6 mēn. EURIBOR, ar izmaksu reizi mēnesī. Obligāciju dzēšanas datums ir 2031. gada 29. decembris. Obligācijas tika piedāvātas investoriem slēgta piedāvājuma veidā. Emisijas ietvaros piesaistītie finanšu līdzekļi tiks izmantoti esošo akcionāru aizdevumu refinansēšanai un turpmākai biznesa izaugsmei.
  “Mēs apsveicam Eleving Group ar veiksmīgu obligāciju emisiju Nasdaq Baltijas First North tirgū un priecājamies, ka uzņēmums turpina finansēt savu izaugsmi, izmantojot kapitāla tirgu,” pauda Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne.
  Eleving Group noslēdza aizvadīto gadu ar rekordaugstiem finanšu rādītājiem, un arī šajā gadā grupai ir paredzēta stabila izaugsme, turpinot mobilitātes un finansēšanas platformas attīstīšanu, ieviešot jaunus produktus un ieguldot digitalizācijas procesos. Šo gadu uzsākām, grupas uzņēmumu kopējam, kopš darbības sākuma izsniegto aizdevumu apjomam sasniedzot 1 miljarda eiro atzīmi, un esam lepni starp grupas 2022. gada sasniegumiem ierindot arī Eleving Group obligāciju iekļaušanu Nasdaq Baltijas First North tirgū. Šis nozīmīgais notikums radīs plašākas iespējas jauniem interesentiem pievienoties mūsu investoru kopienai, investējot turpmākā grupas izaugsmē,” komentē Eleving Group izpilddirektors Modestas Sudnius.
  Par savu Sertificēto konsultantu First North tirgū Eleving Group ir izvēlējies Signet Bank. Nasdaq Baltijas First North tirgus darbojas kā daudzpusējā tirdzniecības sistēma (MTF), un tas ir piemērots perspektīviem uzņēmumiem finansējuma piesaistīšanai un atpazīstamības veicināšanai, saņemot visas publiska uzņēmuma priekšrocības.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.