• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Bercman Technologies pievienojās starptautiskai organizācijai

  Bercman Technologies pievienojas starptautiskai organizācijai, lai sadarbotos ar citiem lieliem un pazīstamiem Eiropas uzņēmumiem.Foto: Bercman Technologies

  Bercman Technologies ir pievienojies CCAM, starptautiskai organizācijai viedo un pašbraucošo transporta sistēmu jomā.

  Organizācija apstiprināja Bercman Technologies pievienošanos 14.decembrī. Bercman Technologies izpilddirektors Marts Suurkasks norādīja, ka šī ir laba iespēja īstenot Bercman misiju.
  CCAM dalībnieku vidū ir Bosch, BMW, CeADAR, Ericsson, Volkswagen, Siemens un daudzi citi. Organizācijā ir vairāk nekā 180 profesionāļu un ieinteresēto pušu pārstāvji. Pēc Suurkas domām, CCAM partneris var veicināt pārmaiņas un sadarboties ar citiem savas jomas labākajiem profesionāļiem un uzņēmumiem.
  CCAM ir bezpeļņas organizācija, kas dibināta 2021. gada jūnijā saskaņā ar Eiropas Komisijas programmu “Apvārsnis Eiropa”. Alianses mērķis ir paātrināt jaunu tehnoloģiju izstrādi un ieviešanu videi draudzīgai, ilgtspējīgai un viedai mobilitātei un nākamajos desmit gados padarīt Eiropu par pasaules līderi ITS risinājumu izstrādē un ieviešanā. CCAM apvieno ieinteresētās puses no dažādām nozarēm, piemēram, rūpniecības, pētniecības iestādēm, valsts un vietējām pašvaldībām un citām organizācijām.
  Bercman Technologies akcija šodien ir kritusies par 0,6% un tirgojas pie 7,86 eiro. Akcijas cena pieaugusi gandrīz par 60% no IPO cenas.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.