• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  TextMagic un Hagen Bikes izturēja pirmo biržas filtru

  Hagen Bikes un TextMagic tuvākajā laikā parādīsies Nasdaq First North.Foto: Liis Treimann

  Abu uzņēmumu akcijas ir izgājušas sākotnējo procedūru un tuvākajā laikā varētu sākt parakstīšanās procesu. OA Coffee gadījumā ir uzsākta pielaides tirdzniecībai procedūra.

  Gan TextMagic, gan Hagen Bikes veiksmīgi pabeidza uzņemšanas procedūru. Tas nozīmē, ka akcijas ar nosacījumu tiks iekļautas Nasdaq Baltijas alternatīvajā tirgū First North. 25. novembrī Tallinas Fondu biržas Kotēšanas un uzraudzības komiteja nolēma apmierināt TextMagic un Hagen Bikes pieteikumu un iekļaut to akcijas First North sistēmā. Nākamais solis ir sagaidīt, ka uzņēmumi publicēs prospektu un atvērs akciju parakstīšanos.
  Turklāt OA Coffee ir soli aiz TextMagicus un Hagen Bikes, kurās šodien tika uzsākta procedūra, lai iekļautu akcijas Nasdaq Baltijas alternatīvajā tirgū First North.
  Hagen Bikes
  "Hagen Bikes" biržas paziņojumā paziņoja, ka tās akcijas tiks kotētas biržā jau novembra beigās un ar piesaistīto kapitālu plānots palielināt ražotnes telpas un jaudu. Turklāt ir plānots paplašināt esošo tirdzniecības tīklu visā Eiropā un laist tirgū atjauninātu velosipēda modeli. Hagen Bikes akcionāru vidū ir riteņbraucējs Tanels Kangerts, elektrisko skrejriteņu ražotājs Comodule un investori Jāks Rūsāre un Madiss Müürs.
  Hagen Bikes OÜ apgrozījums pērn bija 44 130 eiro, gadu iepriekš tas bija 11 834 eiro. Uzņēmums pērn strādāja ar 3355 eiro pamatdarbības zaudējumiem, gadu iepriekš strādāja ar gandrīz 1100 eiro peļņu.
  Hagen Bikes pārdošanas apjomi galvenokārt ir vērsti uz Dāniju, Franciju un Vāciju, kur elektrisko kastes riteņu tirgus aug ļoti strauji. Pēc uzņēmuma vadītāja Kaspara Pīka teiktā, Vācijā ik gadu tiek pārdoti vairāk nekā 100 000 kastes riteņu, un šogad tiek prognozēts, ka izaugsme sasniegs vēl 150 000.
  TextMagic
  TextMagic sniedz SMS saziņas pakalpojumus uzņēmumiem galvenokārt ASV un Apvienotajā Karalistē. Saskaņā ar paziņojumu presei TextMagic grupas pārdošanas ieņēmumi 2020. gadā bija 7,92 miljoni eiro. Salīdzinot ar 2019. gadu, pārdošanas ieņēmumi pieauga par 45%. Uzņēmuma EBIDTA ir virs 3 miljoniem eiro un pārdošanas ieņēmumu prognoze 2021.gadam pārsniedz 10 miljonus eiro, raksta uzņēmums. TextMagic nodarbina 40 cilvēkus četrās dažādās valstīs.
  TextMagic lielākie tirgi ir ASV, Lielbritānija, Kanāda un Austrālija. Uzņēmumam ir 25 000 biznesa klientu, kuriem ir piekļuve vairāk nekā 1000 mobilajiem tīkliem visā pasaulē, izmantojot īsziņu platformu.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.