• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Āzijas biržas nedēļu noslēdz ar labu kāpumu

  Honkongas birža.Foto: Reuters/Scanpix

  Āzijas akciju tirgi šodien ir pieauguši, jo šoks par ASV augstāko inflāciju, nekā gaidīts, ir izkliedēts un investori cer, ka ļaunākais drīzumā var beigties, ziņo Reuters.

  MSCI Asia-Oceania indekss, kas mēra Āzijas akcijas ārpus Japānas, pieauga par 0,7 procentiem līdz divu nedēļu augstākajam līmenim. Japānas Nikkei indekss tajā pašā laikā pieauga par 1,1 procentu.
  ASV akciju fjūčeri šodien pieauguši par aptuveni 0,3 procentiem. Gan S&P 500, gan Nasdaq indekss vakar pieauga, Dow Jones krītot.
  Trešdien pasaules akciju tirgi kritās straujākajā tempā pēdējā mēneša laikā, jo ASV inflācija bija daudz augstāka, nekā tika gaidīts oktobrī. Patēriņa cenu indekss salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 6,2 procentiem, kas ir lielākais pieaugums kopš 1990. gada.
  "Inflācija nepārprotami ir risks, no kura jāuzmanās. Taču akcijas kritīsies tikai straujāk, ja Federālo rezervju sistēma kļūdīsies un būs spiesta ātri paaugstināt procentu likmes inflācijas dēļ. Šeit mēs šobrīd neesam, ”sacīja UFJ Morgan Stanley Securities stratēģis Norihiro Fudžito.
  Inflācijas dati liecināja, ka pašreizējais cenu kāpums varētu nebūt īslaicīgs, kā daudzi bija cerējuši. Tomēr investori turpina uzskatīt, ka inflācijas spiediens mazinās, nevis padziļinās.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.