Ķīnas tehnoloģiju uzņēmuma Alibaba akcijas otrdien atkāpās pēc tam, kad uzņēmums paziņoja par augstākās vadības maiņu.

- Daniels Džans
- Foto: Scanpix
Priekšsēdētājs un izpilddirektors Daniels Džans (Daniel Zhang) atkāpsies no amata, teikts uzņēmuma paziņojumā. Džanu priekšsēdētāja amatā nomainīs Džozefs Tsai (Joseph Tsai), bet par izpilddirektoru kļūs Edijs Jonmings Vu (Eddie Yongming Wu). Gan Tsai, gan Vu ir uzņēmuma veterāni, kuri strādā Alibaba kopš 1999. gada.
Interesē šī tēma? Sāc sekot šiem atslēgas vārdiem un saņem paziņojumus, kad ir pieejams jauns saturs!
Saistītie raksti
Analītiķi šonedēļ ieteica iegādāties tādas Ķīnas akcijas kā JD.com, Alibaba un Baidu, jo tās Āzijā uzrāda kāpumu pēc tam, kad Ķīna veica pasākumus savas ekonomikas atdzīvināšanai, ziņo The Wall Street Journal.
Honkongas biržas sarakstā iekļautā e-komercijas giganta Alibaba Group akcijas šodien kritās, jo lēnā ekonomikas atveseļošanās un pieaugošā konkurence Ķīnā, uzņēmuma lielākajā tirgū, veicināja neapmierinošus ceturkšņa ieņēmumus.
Investoriem, kuri liek likmes uz tehnoloģijām, ir bijuši vētraini 18 mēneši. Lai gan investīcijas šajā nozarē joprojām nav pārāk drošas, ir viena joma, kuru būtu vērts aplūkot tuvāk - mākslīgais intelekts.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.