• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  DelfinGroup plāno jaunu dividenžu izmaksu septembrī

  DelfinGroup 9. septembrī sasaukta ārkārtas akcionāru sapulce, un šodien biržā publiskoti tās lēmumu projekti.

  Viens no sapulces uzdevumiem būs starpperioda saīsinātā konsolidētā finanšu pārskata par sešu mēnešu periodu, kas noslēdzās 2022. gada 30. jūnijā, apstiprināšana.
  Savukārt akcionārus īpaši var iepriecināt otrs plānotais lēmums par ārkārtas dividenžu izmaksu.
  Plānots izmaksāt no DelfinGroup 2022. gada otrā ceturkšņa peļņas ārkārtas dividendēs 607 282.56 eiro jeb 0.0134 eiro par vienu akciju.
  Starp lēmumu projektiem ir arī plāns noteikt, ka dividenžu Ex-datums ir 2022.gada 28. septembris (proti, datums, sākot ar kuru par iegādātajām akcijām, par kurām tika pieņemts lēmums izmaksāt ārkārtas dividendes, dividendes nesaņems). Noteikt, ka dividenžu ieraksta datums ir 2022. gada 29. septembris. Noteikt, ka dividenžu izmaksas datums ir 2022. gada 30. septembris.
  Jau ziņojām, ka DelfinGroup ieņēmumi 2. ceturksnī sasniedza 8.6 milj. eiro, kas ir kāpums par 46% salīdzinājumā ar pērnā gada attiecīgo periodu. Peļņa pirms nodokļiem palielinājās par 30%, sasniedzot 1.96 milj. eiro, bet neto peļņas kāpums bija 47%, pieaugot līdz 1.22 milj. eiro. Uzņēmuma neto kredītportfelis pret pagājušā gada 1. pusgadu palielinājies par 62%, sasniedzot 53.8 milj. eiro.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.