• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  HansaMatrix noslēdz iespaidīgu līgumu ar akvakultūras nozares klientu

  Foto: Zane Bitere/LETA

  Uzņēmums HansaMatrix noslēdzis jaunu līgumu ar akvakultūras nozares klientu Ziemeļvalstīs, kas paredz 5 milj. eiro ieņēmumus tuvāko 3 gadu laikā, biržu informējis Māris Macijevskis, uzņēmuma valdes loceklis un finanšu direktors.

  HansaMatrix noslēdzis ražošanas līgumu un saņēmis ražošanas pasūtījumu 3 milj. eiro apmērā akvakultūras sistēmu ražošanai un piegādei jaunam klientam Ziemeļvalstīs industriālā tirgus sektorā. Plānoto piegāžu apjoms trijos gados sasniegs līdz 5 milj. eiro. Pirmās piegādes notiks, sākot ar 2022. gada 3. ceturksni.
  Klienta nosaukums, saskaņā ar konfidencialitātes līguma nosacījumiem, netiek izpausts.
  Iepriekš, 2022. gada februārī, HansaMatrix ziņoja par pirmo ražošanas pasūtījumu akvakultūras sistēmu ražošanai un piegādei šim klientam, ar plānoto kopējo pasūtījumu apjomu 3 gados līdz 5 milj. eiro.
  HansaMatrix valde ir gandarīta, jo noslēgtais līgums un saņemtais pasūtījums apliecina komandas spēju realizēt izaugsmes stratēģiju elektronikas komponentu deficīta apstākļos. Tas arī apstiprina uzņēmuma spēju izmantot pieaugošo tendenci ražošanas pasūtījumu izvietošanai ģeogrāfiski tuvāk pasūtītājam ar mērķi samazināt šī brīža nenoteiktību globālajās piegāžu ķēdēs, nostiprinot HansaMatrix pozīcijas reģionā.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.