• Atpakaļ
  • menu
  • Meklēt
  • Ieiet portālā
  • Dalīties ar rakstu:

    HansaMatrix publicē jaunu mājas lapu, pabeidzot zīmola atsvaidzināšanu

    Foto: Ekrānuzņēmums no Hansamatrix.com

    Akciju sabiedrība HansaMatrix publicējusi jaunu mājas lapu, tādējādi pabeidzot vizuālās identitātes atsvaidzināšanu, liecina biržas publiskotā informācija.

    “Esam lepni arī virtuālā vidē izskatīties atbilstoši mūsdienu prasībām. Mēs esam augsto tehnoloģiju uzņēmums un biznesā jau vairāk nekā 20 gadus, mums ir svarīgi iet līdzi laikam.
    Jutām, ka ir pienācis laiks HansaMatrix izskatam iedot jaunu enerģiju – spēcīgāku un pārliecinošāku. Tādi gadu gaitā esam kļuvuši arī mēs paši – pārliecināti par sniegtā servisa augsto kvalitāti, stabilu vietu elektronikas ražošanas sektorā šajā reģionā un lepni par kopā paveikto.” stāsta valdes priekšsēdētājs Jānis Sams.
    “Galvenais mērķis jaunajai mājas lapai ir pēc iespējas vienkāršāk pastāstīt un parādīt, kas mēs esam, kas ir mūsu vērtības un ko mēs darām. Mājas lapu esam radījuši pilnībā no idejas un tas bijis vairāk kā pusgadu ilgs intensīvs, bet ļoti aizraujošs projekts. Jaunajā vietnē īpašu uzmanību pievērsām mūsu sniegto pakalpojumu sadaļai, kā arī sadaļai investoriem, kur visi mūsu akcionāri viegli varēs atrast informāciju par mūsu darbības rādītājiem, korporatīvo pārvaldību, akcionāru sapulcēm un vebināriem. Savukārt logo atsvaidzināšana, ir ierasta prakse arī lielo, mums visiem zināmo zīmolu vidē,” papildina komunikāciju vadītāja Līga Baltiņa.
    Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
  • Rīgas birža
  • Tallinas birža
  • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.