• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Punktid palielināja pārdošanas apjomu par 28%

  Foto: Andras Kralla

  Punktid Technologies pārdošanas ieņēmumi jūnijā bija gandrīz 200 tūkst. eiro, kas ir par 28% vairāk, salīdzinot ar šo pašu laiku pērn, paziņoja uzņēmums.

  Biržas paziņojumā atklājās, ka pārdošanas apjomi Latvijā, salīdzinot ar šo pašu laiku pērn, pieauguši par vairāk nekā 36%, palielinoties no 11 500 eiro līdz 15 700 eiro. Punktid veiksmīgi startējuši arī Somijas tirgū, kur pārdošanas apjomi šā gada jūnijā pieauguši līdz 3036 eiro salīdzinājumā ar pērnā jūnija 53 eiro pārdošanas apjomu.
  Kā norāda Punktid padomes loceklis Hannes Niid, Somijas un Latvijas rezultāti ir labi. Uzņēmums atbalsta Latvijas tirgu ar stratēģiskāku mārketingu, lai turpinātu izaugsmi un noturētu esošos klientus.
  Ņemot vērā, ka vasaras mēneši vairāk ir klusā sezona, jūnija galvenais mērķis bija mājaslapu papildināt ar jauniem produktiem un kategorijām, kas nākotnē nodrošinās labākus pārdošanas apjomus no attāliem tirgiem. Pēc viņa teiktā, Punktid strādā pie mārketinga un IT plānu aktualizēšanas un turpina gatavošanos rudens pīķa sezonai.
  "Neskatoties uz drūmo stāvokli ekonomikā, Punktid vietņu apmeklētāju skaits mēnesi no mēneša saglabājas vienā līmenī, kas liecina, ka cilvēku interese par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem ir augsta un nav mazinājusies," sacīja Hannes Niid.
  Punktid Technologies akcijas kopš gada sākuma kritušās par 27.39%. Akcijas cena šobrīd ir 2.2 eiro.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.