• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Lietuvas Banka sāk sabiedrisko apspriešanu par kapitāla tirgus paplašināšanas pasākumiem

  Lietuvas Bankas valdes loceklis Simonas KrėpštaFoto: Juditos Grigelytės

  Lietuvas Banka (LB) ir sākusi sabiedrisko apspriešanu par tās uzsāktajiem lēmumiem, lai atvieglotu uzņēmumu piekļuvi ilgtermiņa finansējumam, veicinot augstas pievienotās vērtības ekonomikas stiprināšanu. Attīstīts kapitāla tirgus palielinātu arī uzkrājumu un investīciju instrumentu daudzveidību valsts iedzīvotājiem.

  “Apvienojot plašu individuālo pasākumu klāstu, ceram radīt spēcīgu impulsu kapitāla tirgus kvalitatīvai attīstībai. Vēlamies, lai pasākumi būtu pēc iespējas vienkāršāki un investoriem skaidrāki, lai nebūtu lieku ierobežojumu. Uzskatām, ka tas mudinātu iedzīvotājus izvēlēties drosmīgākus veidus, kā ilgtermiņā veidot uzkrājumus un efektīvāk pārvaldīt savu naudu. Komersantiem, īpaši mazajiem un vidējiem, tiktu radītas alternatīvākas finansēšanas iespējas. Ir svarīgi, lai inovatīvie uzņēmumi valstī spētu efektīvi piesaistīt ārējo finansējumu kapitāla tirgū visā to dzīves ciklā – no dibināšanas līdz ilgtspējīgai attīstībai,” stāsta Simonas Krėpšta, LB valdes loceklis.

  Saturs ir pieejams tikai kluba biedriem.

  Lai lasītu

  undefined

   paywallSubscribe.subscribeToNewspaper
   paywallSubscribe.dataProcessing
   Dalīties ar rakstu:
  Saistītie raksti

  Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

  FinansuSignet
  Investore Andris
  MintosNasdaqEstateguru
  Investoru Kluba partneri
  Birža
  • Rīgas birža
  • Tallinas birža
  • Viļņas birža
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus

  Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.