• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Hansamatrix 9 mēnešu apgrozījums sasniedz 17.124 miljonus EUR

  HansamatrixFoto: Ieva Lūka / LETA

  Hansamatrix paziņojums biržā vēsta, ka Hansamatrix 9 mēnešu apgrozījums ir sasniedzis 17.124 miljonus EUR, pieaugot par 1%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, savukārt EBITDA rezultāts ir 3.322 miljoni EUR, pieaugot par 50%.

  Šī gada 9 mēnešos Hansamatrix ir spējusi uzrādīt peļņu 14 tūkstošu EUR apmērā pretstatā 488 tūkstošu eiro zaudējumiem pērnā gada attiecīgajā periodā.
  3.ceturksnī apgrozījums sasniedza 5.254 miljonus EUR, kas ir 20% samazinājums pret pērnā gada 3.ceturksni, savukārt, salīdzinot ar šī gada otro ceturksni, apgrozījums ir samazinājies par13%.
  Hansamatrix raksta: “2021. gada 3. ceturksnī EBITDA un EBITDA rentabilitātes samazinājums salīdzinot ar 2021. gada 2. ceturksni skaidrojams ar komponentu deficītu visā pasaule, kas kavē ražošanas izpildes apjomus. 9m 2021 sasniegtais EBITDA rādītājs ir vēsturiski augstākais un skaidrojams ar pieaugušo augstas pievienotas vērtības produktu īpatsvaru ražoto produktu protfelī.”
  Negatīvu ietekmi uz Hansamatrix 9 mēnešu tīro peļņu atstāja vairākas ar naudas plūsmu nesaistīts pozīcijas, tostarp EIB konvertējamo garantijas vērtspapīru un EIB aizdevuma patiesās vērtības izmaiņas, zaudējumi no ieguldījumiem asociētajos uzdevumos. Pēc uzņēmuma aprēķiniem, izslēdzot šos un citus notikumus, normalizētās peļņas apmērs 9 mēnešos bija 1.326 miljoni eiro.
  Dalīties ar rakstu:

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.