• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Masks augustā pārdeva Tesla akcijas teju 7 miljardu dolāru vērtībā

  Tesla izpilddirektors Īlons MasksFoto: Reuters/Scanpix

  Amerikāņu uzņēmējs Īlons Masks (Elon Musk), kurš gatavojas juridiskai cīņai ar Twitter par 44 mljrd. dolāru vērtā pārņemšanas darījuma pabeigšanu, pārdevis Tesla akcijas par teju 7 mljrd. dolāru, liecina otrdien publiskotie juridiskie dokumenti.

  Saskaņā ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas tīmekļa vietnē publicētajiem dokumentiem, Tesla izpilddirektors laikā no 5. līdz 9. augustam pārdevis aptuveni 7.9 milj. akciju.
  "Gadījumā (cerams, maz ticamā), ja Twitter izdosies noslēgt šo darījumu un daži investori izstājas, ir svarīgi izvairīties no steigas pārdot Tesla akcijas," otrdienas vakarā tviterī ierakstīja pasaules bagātākais cilvēks.
  Twitter ir iesaistīts juridiskā cīņā ar Tesla vadītāju pēc tam, kad Masks izteica vēlmi atteikties no darījuma par sociālo mediju platformas pārņemšanu. Tiesas process sāksies oktobrī.
  Arī Masks ir iesniedzis prasību tiesā, apsūdzot Twitter krāpšanā un apgalvojot, ka sociālo mediju platforma viņu maldinājusi par galvenajiem biznesa darbības aspektiem pēc tam, kad tika panākts izlīgums par darījuma summu 44 mljrd. dolāru apmērā.
  Aprīlī Masks pārdeva Tesla akcijas par aptuveni 8.5 mljrd. dolāru, kad viņš plānoja Twitter iegādi.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.