• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  CrossChem Norvēģijas rūpnīca saņem VDA sertifikāciju

  CrossChem Grupas uzņēmums Norvēģijā iegūst 98.4% vērtējumu prestižajā Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) auditā un tiek akreditēts AdBlue® ražošanai.

  “VDA audits fiksē komandas rezultātu un novērtē tās profesionalitāti. CrossChem komanda daudzu gadu gaitā uzkrājusi zināšanas, kas ļauj mums pietuvoties maksimālajam iespējamajam novērtējumam. Audits apliecina, ka ķīmiskajā rūpniecībā darbojamies augstākajā līmenī līdzās tādiem uzņēmumiem kā BASF, YARA, ACHEMA. Lepojamies, ka kārtējo reizi Latvijas komanda paveikusi izcilu darbu un paplašinājusi Latvijas uzņēmuma pārstāvību pasaulē,” uzsver Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.
  Jūnijā atklātā rūpnīca atrodas netālu no galvaspilsētas Oslo, tās tapšanā un infrastruktūrā ir ieguldīts gandrīz miljons eiro. Rūpnīca spēs saražot 25 miljonus litru AdBlue® ik gadu.
  CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kam ir obligācijas biržā un kurš ietilpst CrossChem International grupā un daļa no vispasaules ķīmsiko preču ražotāju un izpaltītāju ķēdes. Biznesa pamats ir ilgspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. Uzņēmums ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un autoķīomiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem sasitīto pakalpojumu.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.