• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Silvano izvairās tikties ar akcionāriem

  Jarek Särgava, Silvano Fashion Group valdes priekšsēdētājsFoto: LIIS TREIMANN

  Apakšveļas ražotājs Silvano Fashion Group lēmumus par gada pārskata, peļņas sadales un valdes locekļa atalgojuma principiem vēlas apstiprināt bez akcionāru sapulces sasaukšanas.

  Akcionāri par lēmumiem varēs balsot laikā no 8. jūnija līdz 29. jūnijam, liecina biržas paziņojums. Ja akcionārs savas balsis nenodod, uzskatāms, ka viņš ir balsojis pret lēmumiem.
  Valde iesniegs akcionāriem priekšlikumus 2021. gada pārskata apstiprināšanai, aptuveni 9 milj. eiro iekļaušanai nesadalītajā peļņā un valdes locekļu atalgojuma principu apstiprināšanai.
  Lai nodotu savu balsi, akcionārs ne vēlāk kā līdz 29. jūnijam var nosūtīt uzņēmumam elektroniski vai ar roku parakstītu vēlēšanu zīmi pa e-pastu vai pastu.
  Silvano Fashion Group, kas darbojas Krievijā un Baltkrievijā, 2021. gadā strādāja ar peļņu 9.92 milj. eiro apmērā. Visas grupas pārdošanas ieņēmumi 2021. gadā bija 46.69 milj. eiro, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieauga par 21%. Silvano pamatdarbības peļņa gada griezumā pieauga par 23% līdz 13 milj. eiro un tīrā peļņa par gandrīz 495%. 2021. gadā gūtā peļņa uz vienu akciju bija 0.25 eiro, dividendes uzņēmums neplāno izmaksāt.
  Visdrastiskāk Baltijas biržā šogad kritusies Silvano akcijas cena, noslīdot vairāk nekā par 53%. Akcija vakar noslēdzās pie 0.94 eiro.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.