• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Virši-A paplašina tīklu ar divām jaunām stacijām Rīgā

  Foto: LETA

  Pašmāju degvielas un alternatīvo enerģijas avotu tirgotājs Virši-A paplašina degvielas uzpildes staciju tīklu, stiprinot savas pozīcijas Rīgā. Rīdzinieku ērtībai uzņēmums atklāj divas jaunas degvielas uzpildes stacijas – Torņkalnā, Mārupes ielā 57, un pilsētas centrā, Satekles ielā 2. Abu staciju izveidē uzņēmums kopā investē nepilnus 2 milj. eiro.

  Sekojot līdzi autobraucēju paradumiem, uzpildes stacija Satekles ielā piedāvās pašapkalpošanās iespējas un nodrošinās ātru un ērtu degvielas uzpildes pakalpojumu saņemšanu. Savukārt pilna servisa stacija Mārupes ielā piedāvās pilnu degvielas produktu klāstu, plašu veikala sortimentu, kā arī daudzveidīgu dzērienu un uzkodu izvēli.
  “Mēs turpinām mērķtiecīgi īstenot uzņēmuma attīstības stratēģiju, kas paredz būtisku Virši tīkla paplašināšanu, šā gada pirmajā pusē koncentrējot attīstību tieši Rīgā un Rīgas rajonā. Šobrīd klientiem ērti pieejamas jau 68 stacijas visā Latvijā, vienpadsmit no tām – galvaspilsētā. Lepojamies, ka arvien vairāk rīdzinieku un pilsētas viesu varēs ikdienā izvēlēties kvalitatīvus pašmāju uzņēmuma pakalpojumus un izbaudīt īpašo Virši pieeju, kas caurvijas it visam ko darām – no kvalitatīvas degvielas, funkcionāla un autentiska staciju interjera noformējuma līdz pat katrai svaigi grauzdētas kafijas krūzei. Arī turpmāk mēs plānojam saglabāt uzņemto attīstības dinamiku, stiprinot savu konkurētspēju un sasniedzot optimālu staciju tīkla pārklājumu atbilstoši izvirzītajiem mērķiem,” uzsver Jānis Vība, Virši-A valdes priekšsēdētājs.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.