• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Novaturas 2021. gadā uzrādīja ievērojamu izaugsmi

  Foto: LETA

  2021. gada laikā Novaturas apkalpoja 172 000 klientu, kas ir par 255% vairāk nekā 2020. gadā, bet par 41% mazāk nekā vēl gadu iepriekš. Uzņēmuma gada ieņēmumi bija 109,6 miljoni eiro, par 233% vairāk nekā 2020. gadā, bet par 39% mazāk nekā 2019. gadā, liecina uzņēmuma provizoriskie rezultāti.

  “Tūrisma nozares specifikas dēļ decembris tradicionāli ir vismazāk aktīvais gada mēnesis. Tomēr 2021. gada pēdējais mēnesis atšķirībā no šī paša perioda 2020. gadā izcēlās ar pieejamo brīvdienu galamērķu pārpilnību. Parastajiem ziemas brīvdienu galamērķiem Ēģiptei un Tenerifei pievienojās Apvienotie Arābu Emirāti un dažādi apskates braucieni ne vien ar lidmašīnu, bet arī autobusu. Ar jauno gadu esam ieviesuši lidojumu no Viļņas uz Turciju. Plašā galamērķu izvēle atspoguļojās arī rezultātos – apkalpoto ceļotāju skaits 2021. gada decembrī atšķirās tikai par 15% no 2019. gada attiecīgajā periodā. Decembrī esam bijuši liecinieki manāmai tendencei - plānojot brīvdienas, lielākā daļa klientu iegādājušies biļetes laicīgi, izpārdošanas bija tikai vasaras galamērķiem“, stāsta Audronė Keinytė, Novaturas grupas vadītāja.

  Saturs ir pieejams tikai kluba biedriem.

  Lai lasītu

  undefined

   paywallSubscribe.subscribeToNewspaper
   paywallSubscribe.dataProcessing
   Dalīties ar rakstu:
  Saistītie raksti

  Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

  FinansuSignet
  Investore Andris
  MintosNasdaqEstateguru
  Investoru Kluba partneri
  Birža
  • Rīgas birža
  • Tallinas birža
  • Viļņas birža
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus

  Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.