• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Novaturas 11 mēnešos labi auga

  Audronė Keinytė, Novaturas grupas vadītājaFoto: Verslo Zinios

  Tūrisma kompānija Novatura pēc COVID krīzes turpina augt, pieaugot gan uzņēmuma apgrozījumam, gan pasažieru skaitam.

  No janvāra līdz novembrim uzņēmums apkalpojis 162 500 klientu, kas ir par 240% vairāk nekā pērn šajā periodā, biržai paziņoja uzņēmums. Tomēr pērn salīdzināšanas bāze bija zemāka un, salīdzinot ar 2019. gada 11 mēnešiem, apkalpots par gandrīz 42% mazāk klientu. Uzņēmums no gada sākuma līdz novembra beigām apgrozījis 102,2 miljonus eiro, kas ir par 215% vairāk nekā šajā periodā gadu iepriekš un par 40% mazāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā.
  Uzņēmums novembrī apkalpojis 11 600 klientus un strādājis ar 7,7 miljonu eiro apgrozījumu.
  Pēc Novaturas grupas vadītājas Audrones Keinytės teiktā, novembrī tūrisma sektorā sākas tipisks mazāk aktīvs periods, un arī šis gads nav izņēmums. Salīdzinot ar 2019. gadu, šī gada novembris apkalpoto klientu ziņā atšķiras tikai par 1%, bet apgrozījuma ziņā atšķirība ir gandrīz 14%.
  Novembrī pēdējā emitēto obligāciju daļa tika dzēsta pirms termiņa. Kopumā tika emitēti 5 miljoni obligāciju, no kuriem novembrī atpirkti 2,5 miljoni eiro.
  Novaturas akcija šodien ir pieaugusi par 0,4% un šodien tiek tirgota pie 3,971 eiro. Akcijas cena viena mēneša laikā kritusies par 6,9%, bet kopš gada sākuma akcijas cena pieaugusi par 32,4%.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.