• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Ceturto ceturksni Novaturas iesāk ar spēcīgiem rezultātiem

  Novaturas apgrozījums oktobrī bija tikai par 12% mazāks nekā pirms pandēmijas.Foto: Verslo Žinios

  Tūrisma kompānija Novaturas šodien paziņoja oktobra rezultātus, saskaņā ar kuriem kompānijas apgrozījums bija gandrīz 20 miljoni eiro.

  Novaturas šogad pirmajos desmit mēnešos apgrozījis 94,4 miljonus eiro, kas ir par 193% vairāk nekā gadu iepriekš, bet par 42% mazāk nekā pirmspandēmijas periodā. Uzņēmums desmit mēnešos apkalpojis 151 000 klientu, kas ir pieaugums par 218% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, bet tas ir par 44% mazāk nekā 2019.gadā.
  Pēc uzņēmuma vadītāja teiktā, oktobra rezultāti atšķiras no pārējiem mēnešiem apgrozījuma un klientu skaita ziņā. Arī oktobrī pirmspandēmijas rezultāti bija tuvu un apgrozījums bija tikai par 12% mazāks un klientu skaits tikai par 17% mazāks nekā 2019. gada oktobrī. Pēdējā ceturksnī arī bija vērojams spēcīgs priekšpārdošanas pieaugums, un tiek plānots arvien vairāk ziemas brīvdienu. Turklāt pieaugusi pircēju interese par vasaras piedāvājumiem, un oktobrī atkal tika sākti piedāvāt ceļojumi uz tālākām valstīm. Oktobrī uzņēmums palielināja ziemas brīvdienu galamērķu skaitu, lai apmierinātu klientu pieprasījumu.
  Novaturas akcija šodien virzās uz sānveidīgi, bet akcijas cena kopš gada sākuma ir pieaugusi par 42% un šodien tirgojas pie 4.262 eiro.
  Dalīties ar rakstu:

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.