• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  FKTK atļauj AB CITY izteikt Olainfarm akciju galīgo atpirkšanu

  Modernizētās AS "Olainfarm" ražotnes telpas. Foto: Zane Bitere/ LETA

  Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 28.12.2021. ir pieņēmusi lēmumu atļaut AS "AB CITY" veikt galīgo AS "Olainfarm" akciju atpirkšanu. Vienas akcijas cena akciju galīgajā atpirkšanā ir 9,26 EUR, vēsta paziņojums biržā

  Ko tas nozīmē Olainfarm mazajiem akcionāriem?
  Tas nozīmē, ka akcijas no viņiem tiks atpirktas par cenu 9.26 eiro – grib viņi to vai nē.
  Investoru Klubā iepriekš rakstījām, ka mazākuma akcionāriem pastāv risks "iestrēgt" Olainfarm akcionāra statusā. Ar šo paziņojumu un procesu šāda iespēja tiek izslēgta.
  Ar šo var teikt, ka Olainfarm sāga, ja to tā var nosaukt, būs noslēgusies. Olainfarm būs kļuvis par privātu uzņēmumu, par kuru vairs nebūs vērts interesēties investoriem, jo tajā vienkārši nevarēs ieguldīt.
  Atpērkamo akciju skaits ir 549 837 akcijas, kas aprēķināts, no kopējā akciju skaita atņemot Atpircējam uz tiešas un netiešas līdzdalības pamata iegūtas no 13 535 241 Mērķa sabiedrības akcijām izrietošās balsstiesības. Tādējādi Mērķa sabiedrības akciju atpirkšanai būs nepieciešami 5 091 490,62 EUR, kas veidojas, atpērkamo akciju skaitu reizinot ar vienas akcijas atpirkšanas cenu.
  Detalizētāka informācija par norises procesu meklējama prospektā, kas ir pievienots biržas paziņojumam.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.