• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Coop Pank jauns finanšu direktors

  Attēlā topošais Coop Pank finanšu direktors un valdes loceklis, kurš iepriekš bija bankas revīzijas komitejas loceklis.Foto: Coop Pank

  Coop Pank šodien paziņoja, ka Pāvo Truu būs jaunais finanšu direktors, kura pilnvaru termiņš sāksies nākamgad.

  Coop Pank padome ievēlēja Paavo Truu par jaunuo valdes locekli un finanšu direktoru, aizstājot līdzšinējo finanšu direktori Kerli Lõhmus. Pāvo Truu pilnvaru termiņš valdes locekļa amatā sāksies nākamā gada 16.februārī un ilgs trīs gadus.
  Biržas paziņojums atklāj, ka Pāvo Truu tiks ievēlēts arī par Coop Pank meitasuzņēmumu Coop Finans, Coop Leasing, Coop Kindlustusmaakler un CP Varad padomes locekli.
  Pāvo Truu strādāja no 2018. gada līdz 2022. gada februārim kā Coop Eesti Keskühistu valdes loceklis un galvenais finanšu direktors. Pāvo Truu ir Coop Pank Revīzijas komitejas loceklis kopš 2019. gada februāra un Revīzijas komitejas priekšsēdētājs kopš 2019. gada marta. Bakalaura grādu ieguvis 1996. gadā Tartu Universitātes Ekonomikas fakultātē mārketinga, finanšu un banku specialitātē. 15. decembrī Pāvo Truu caur viņa uzņēmumu Solaris Konsult OÜ pieder 8000 Coop Pank AS akciju.
  Coop Pank akcija šodien ir kritusies par 0,5% un tirgojas pie 3,01 eiro. Akcijas cena viena mēneša laikā ir kritusies par 5,2%, bet kopš gada sākuma akcija pieaugusi par 151,3%.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.