• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Naftas cenas atgūstas pēc piektdienas krituma

  Naftas cenas šodien ir pieaugušas gandrīz par 5 procentiem.Foto: Reuters/Scanpix

  Naftas cenas šodien atguvās pēc straujā krituma piektdien. Šķita, ka kritums piektdien bija investoru pārmērīga reakcija, ziņo Reuters.

  Pasaules Veselības organizācija ir ziņojusi, ka var paiet nedēļas, lai novērtētu jaunā koronavīrusa Omikron celma nozīmīgumu. Tomēr Dienvidāfrikas ārsti paziņojuši, ka jaunā celma simptomi ir diezgan viegli.
  Brent jēlnaftas cena šodien ir pieaugusi par 4,5% līdz 75,96 USD par barelu. Brent piektdien kritās par 11,6 procentiem. WTI cena šodien ir pieaugusi par 4,6 procentiem līdz 71,3 USD par barelu. WTI piektdien kritās par vairāk nekā 13 procentiem, kas ir lielākais kritums kopš 2020. gada marta.
  "Mēs redzējām, ka piektdienas kritums bija nedaudz par dziļu un cenas ir atguvušās," sacīja investīciju kompānijas Nomura Securities vecākais ekonomists Tatsufumi Okoši.
  Piektdienas kritums, lielākais pusotra gada laikā, atspoguļoja bažas par Omikron celmu. Pastāv bažas, ka jaunie ceļošanas ierobežojumi samazinās degvielas pieprasījumu. Kritumu veicināja likviditātes trūkums, jo ASV tirgos piektdien bija svētki.
  "Baiļu faktors piektdien pārņēma finanšu tirgus," sacīja Šveices bankas Julius Baer ekonomists Norberts Rūkers. "Principā ceļošanas ierobežojumi nevar attaisnot tik strauju kritumu."
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.