• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  EfTEN paplašina savu īres māju biznesu Lietuvā

  EfTEN plāno īres mājas KauņāFoto: EfTEN

  EfTEN Residential Fund parakstījis līgumu ar Lietuvas nekustamo īpašumu attīstītāju UAB Etapas Group par divu deviņstāvu daudzdzīvokļu māju būvniecību Kauņā par 10 miljoniem eiro.

  Projekta laikā tiks pabeigti pilnībā mēbelēti dzīvokļi, kas paredzēti ilgtermiņa īrei ģimenēm. EfTEN kā finansējumu plāno izmantot tikai pašu kapitālu. Šī ir pirmā EfTEN Residential Fund investīcija Lietuvā, kas vērsta uz mājokļu īri.
  Pēc EfTEN Capital izpilddirektora Viljara Araka teiktā, paplašināšanās ir saistīta ar dzīvokļu pārdošanas cenu pieaugumu, kas ir samazinājis piemērotu mājokļu pieejamību jaunajām ģimenēm. "Tāpēc uzskatām, ka EfTEN piedāvātais jaunais produkts drīzumā aizpildīs vēl nenosegtu nišu un apmierinās ģimeņu pieprasījumu pēc jauniem, mūsdienīgiem un kvalitatīviem dzīvokļiem "nolikto atslēgu" režīmā. Uz līdzīgas partnerības pamata plānojam vēl vienu projektu Viļņā " sacīja Arakas.
  Katrā no divām deviņstāvu īres ēkām ir 48 vienas un divu guļamistabu dzīvokļi. Ēku kopējā lietderīgā platība ir 4940 kvadrātmetri. Papildus ēkām tiks izbūvēta autostāvvieta ar 92 vietām. Īres mājas plānots būvēt Žaliakalņa dzīvojamajā rajonā netālu no Kauņas centra.
  Paralēli tiek attīstīts viss zemes gabals un papildus divām deviņstāvu īres ēkām Etapas Group sadarbībā ar privātajiem investoriem būvē vēl trīs septiņu stāvu ēkas dzīvokļiem pārdošanai. Būvdarbi ir sākušies, un pirmie iedzīvotāji daudzdzīvokļu namos plāno ievākties 2023. gada sākumā.

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.