• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Asāks kiberkarš pieprasīs lielākus kiberieguldījumus; No tā var mēģināt nopelnīt

  Kiberkarš spēj būt masveidā destruktīvs un ietekmēt dzīvi dažādos pasaules reģionos.Foto: Bruce Rolff, Scanpix

  Krievijas izvērstais karš Eiropā pašos pamatos satricinājis Rietumu pasauli. Tā tam arī vajadzētu būt, jo situācija ir vairāk nekā nopietna. Lai kāds arī būtu šī Ukrainas kara iznākums, skaidrs ir tas, ka pasaulē pārkratāmā periodā valdīs lielāka neskaidrība un tā būs nemierīgāka. Jau, piemēram, rakstīts, ka notiekošais, Rietumvalstīm savai aizsardzībai mobilizējoties tērēt vairāk, labākus laikus var nozīmēt ieroču uzņēmumiem.

  Ukrainas karš ikdienas kārtībā atnesis vēl nesen neiedomājamu liela apmēra konvenciālu karadarbību. Tiesa gan, jau pirms šī visa varēja runāt par to, ka patiesībā ļoti aktīvas karadarbības lauks mūsdienās ir arvien izšķirīgāku lomu ieņemošā virtuālā pasaule. Proti, dažādas pasaules varas savā starpā jau gadiem vicojušās tā saucamā kiberkarā frontē. Attiecīgi var vien spriest, ka šādā daudz fragmentētākā un bīstamākā pasaulē šāds kara paveids vien turpinās uzņemt apgriezienus. Būtībā šajos gadījumos runa ir par organizētiem hakeru grupējumiem, kuriem aizmugurē stāv veselas valstis. Faktiski šādus grupējumus var arī mēģināt uzskatīt par daļu no šādu valstu armijām.

  Saturs ir pieejams tikai kluba biedriem.

  Lai lasītu

  undefined

   paywallSubscribe.subscribeToNewspaper
   paywallSubscribe.dataProcessing
   Dalīties ar rakstu:

  Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

  FinansuSignet
  Investore Andris
  MintosNasdaqEstateguru
  Investoru Kluba partneri
  Birža
  • Rīgas birža
  • Tallinas birža
  • Viļņas birža
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus

  Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.