• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Var pelnīt arī ar savstarpējo aizdevumu platformu starpniecību

  Akcijas un fondi nebūt nav vienīgie veidi, kur investori var mēģināt sameklēt zināmu peļņu. Šādas iespējas piedāvā arī, piemēram, savstarpējo aizdevumu platformas.Foto: Wavebreakmedia ltd, Scanpix

  Investoriem mūsdienas ir dažnedažādas iespējas veikt investīcijas un šādā veidā likt savai naudai pelnīt. Lielas daļas šādu investoru uzmanība, ja tiem parādās vēlme un arī līdzekļi ieguldījumiem, bieži tiek pievērsta uzņēmumu akcijām un fondiem. Tas ir saprotams, jo ieguldījumus ar šādu vērtspapīru starpniecību veikt ir ļoti populāri; turklāt to darīt ir arī nosacīti ērti, viegli un relatīvi lēti, ja vērtē, piemēram, komisijas maksas.

  Tomēr akcijas un šādi fondi nebūt nav vienīgie veidi, kur investori var mēģināt sameklēt zināmu peļņu. Šādas iespējas piedāvā arī, piemēram, savstarpējo aizdevumu platformas. Savā klasiskajā izpratnē arī tas ir tirgus placis, kas kopā saved tirgus dalībniekus. Viena puse ir tie, kuri grib naudu aizņemties - tiem ir ideja un nepieciešams finansējums, bet otra puse – investori, kuriem ir brīvi līdzekļi un kuri ir gatavi tos arī likt lietā. Tas no finansējuma piesaistes ļauj izslēgt, piemēram, tradicionālās bankas.

  Saturs ir pieejams tikai kluba biedriem.

  Lai lasītu

  undefined

   paywallSubscribe.subscribeToNewspaper
   paywallSubscribe.dataProcessing

  Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

  FinansuSignet
  Investore Andris
  MintosNasdaqEstateguru
  Investoru Kluba partneri
  Birža
  • Rīgas birža
  • Tallinas birža
  • Viļņas birža
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus

  Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.