Vakardienas jaunā kvantu skaitļošanas mikroshēmas Willow prezentācija izraisīja Google mātesuzņēmuma Alphabet akciju pieaugumu Ņujorkā.

- Google jaunā kvantu mikroshēma Willow.
- Foto: Reuters/Scanpix
Saskaņā ar Alphabet teikto, jaunā mikroshēma var atrisināt problēmu piecās minūtēs, savukārt tāda paša uzdevuma veikšanai superdatoram būtu nepieciešami gandrīz desmit septiljoni (triljoni triljoni) gadu. Tomēr uzņēmums neatklāja, kāds varētu būt teorētiskais pielietojums visai tā skaitļošanas jaudai, rakstīja Bloomberg.
Interesē šī tēma? Sāc sekot šiem atslēgas vārdiem un saņem paziņojumus, kad ir pieejams jauns saturs!
Saistītie raksti
Aizmirstiet ekonomiskos ciklus – megavaras pārveido pasauli, kurā akcijas drīzumā nekritīs. Uz šī fona Magnificent Seven akcijas var kļūt par vērtības ieguldījumu.
ASV tiesa nolēma, ka Google ir pārkāpis pretmonopola likumus. Tagad pastāv iespēja, ka Google, kas ir daļa no Alphabet uzņēmuma un atrodas manā (Investor Toomas) investīciju portfelī, varētu tikt sadalīts mazākās daļās. Ko tas īsti nozīmē?
Investori uz galda pieprasa drīzu mākslīgā intelekta peļņu un nedaudz pārdomā savu lielo tehnoloģiju uzņēmumu novērtējumu; novembris gan akcijām, ja nav sākušās krīzes, parasti ir ļoti veiksmīgs mēnesis.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.