Krievijas nacionālā valūta otrdien atkal ievērojami saruka, ņemot vērā pazīmes, ka valsts ekonomiskā izaugsme palēninās un inflācija paātrinās, turpinoties plaša mēroga iebrukumam Ukrainā.
Rubļa kurss Maskavas biržā šķērsoja psiholoģisko barjeru - 100 rubļu par ASV dolāru, atkārtojot īstermiņa "panākumus" augustā un vēl vairāk samazinot Krievijā dzīvojošo pirktspēju.
Rubļa kurss beidzamajās dienās sasniedzis beidzamo septiņu gadu augstāko līmeni, liekot Krievijas monetārās politikas veidotājiem apšaubīt, vai arvien spēcīgāka valūta nāk par labu valstij.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.