Tiek ziņots, ka Meta Platforms informēja darbiniekus par jaunu lielu atlaišanas vilni, un oficiālais paziņojums jāveic jau šodien, vēsta Investing.com.
Saskaņā ar avotiem, kas ir pazīstami ar šo lietu, uzņēmums plāno samazināt 4000 amatu dažādās tehniskajās komandās, tostarp tajās, kas strādā Facebook, Instagram, Reality Labs un WhatsApp.
Interesē šī tēma? Sāc sekot šiem atslēgas vārdiem un saņem paziņojumus, kad ir pieejams jauns saturs!
Saistītie raksti
Ir jauna nedēļa, un seko nākamais mans ieskats kādā no ASV lielajiem akciju sektoriem. Nolēmu, ka tā būs ASV informācijas tehnoloģiju nozare. Zināmā mērā tai pat baidos pieskarties, jo tieši te ir atrodami vairāki mūsdienās paši populārākie akciju ieguldījumi, kuru jaunumi parasti aizņem ziņu lentes virsrakstus un par kuriem droši vien katram ir savas viedoklis.
Facebook mātes uzņēmums Meta Platforms otrdien paziņoja, ka likvidēs 10 tūkst. darbavietu, tikai 4 mēnešus pēc tam, kad atlaida 11 tūkst. darbinieku. Tas ir pirmais Big Tech uzņēmums, kas paziņoja par otro masveida atlaišanas kārtu, vēsta Reuters.
Pagājušajā gadā Meta Platforms akcijas ir piedzīvojušas nerimstošu spiedienu, jo uzņēmuma galva Marks Zakerbergs (Mark Zuckerberg) veica donkihotiskus meklējumus, lai izstrādātu nākamo lielo atklājumu. Taču šogad varētu būt gaidāma lielāka stabilitāte un akcijām gaidāms turpmāks kāpums.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.