Marka Zakerberga (Mark Zuckerberg) ārkārtīgi dārgais Metaverse plāns saistībā ar Meta Platforms ir novedis gan viņu pašu, gan arī virkni investoru miljardiem dolāru lielos zaudējumos. Cik ilgi tas turpināsies?
Tikai 10 Meta investoriem, izņemot Marku Zakerbergu, tostarp daudziem ETF milžiem, piemēram, Vanguard un BlackRock, pieder lielākā daļa no uzņēmuma, kas agrāk bija pazīstams kā Facebook, teikts Investor's Business Daily datu analīzē no S&P Global Market Intelligence un MarketSmith. Kā grupai viņiem pieder trešdaļa uzņēmuma, apsteidzot pat Zakerbergu ar 13%.
Interesē šī tēma? Sāc sekot šiem atslēgas vārdiem un saņem paziņojumus, kad ir pieejams jauns saturs!
Saistītie raksti
Facebook un Instagram mātes uzņēmums Meta Platforms nāca klajā ar sliktākiem nekā gaidīts 3. ceturkšņa rezultātiem, un ieņēmumu prognoze gada pēdējam ceturksnim lika investoriem vilties. Pēc rezultātu publiskošanas Meta akcijas otrreizējā tirgū kritās par 19.66% līdz 104.3 dolāriem.
Bank of America (BofA) Securities analītiķis pirmdien norādīja uz bažām par Meta Platforms nākotni saistībā ar reklāmu nenoteiktību un problēmām ar Reels un Metaverse.
Meta Platforms, Facebook un Instagram mātes uzņēmums, otrdien prezentēja Quest Pro virtuālās un jauktās realitātes austiņas, iezīmējot svarīgu pagrieziena punktu, lai iekļūtu paplašinātās realitātes ierīču tirgū un gūtu augstāku peļņu, ziņo Reuters.
Investīciju pasaulē bieži dzirdētais teiciens — “neliec visas olas vienā grozā” — trāpīgi raksturo vienu no ieguldīšanas pamatprincipiem: nepieciešamību diversificēt ieguldījumus. Tā nav tikai teorija — diversifikācija gadu gaitā ir pierādījusi sevi kā efektīvu rīcību praksē. Tā var palīdzēt pasargāt kapitālu finanšu tirgu svārstību laikā un vienlaikus piedāvā iespēju optimizēt peļņu ilgtermiņā. Viens no nesenākajiem piemēriem tam ir pēdējo mēnešu tirgus svārstības — kamēr ASV uzņēmumu akciju vērtība kritās, citos reģionos tika novērots kāpums.