• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Kur meklēt investīciju iespējas augstākas inflācijas režīmā? Par investīcijām izejvielās Investoru Kluba podkāstā Nr.15

  Ole Hansen, Saxo Bank izejvielu stratēģisFoto: Saxo Bank

  Investoru Kluba podkāsta piecpadsmitajā epizodē ar Ole Hansen, Saxo Bank izejvielu stratēģi, runājām par inflāciju nākamajos gados, par izejvielām un citām interesantām investīciju iespējām.

  Investoru Kluba podkāsta pirmajā epizodē angļu valodā ar Ole runājām par būtiskajām izmaiņām investīciju pasaulē, kas seko inflācijas režīma maiņai. Ja iepriekšējā desmitgadē inflācija bija zema, tad nākamajā jārēķinās ar 4-5% inflācija. Šādā inflācijas režīmā strādās un ienesīgumu dos pavisam cita veida investīcijas pretstatā iepriekšējās desmitgades pelnošākajām investīcijām.
  Sarunā plaši runājām par izejvielām, par naftu, par gāzi. Arī par lauksaimniecības izejvielām.
  Būtiska sarunas daļa tika veltīta arī zaļajai transformācijai un kādas iespējas tā dod investīcijām izejvielu ieguvējos. Protams, varš un tā ieguve sarunā tika pieminēts vairākkārt.
  Tā kā šī ir pirmā epizode angļu valodā, tad būsim pateicīgi, ja sniegsiet atgriezenisko saiti, vai šādas epizodes jums ir aktuālas un vai epizodes angļu valodā labprāt klausīsieties arī nākotnē. Protams, epizodes angliski būs vien retums un nevis ikdiena.
  Ar Ole Hansen sarunājās Kaspars Peisenieks, Investoru Kluba izpilddirektors
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.