• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Ditton pievadķēžu rūpnīca vadība ziņo par viltus informācijas izplatīšanos

  Foto: Evija Trifanova

  2022. gada 28. jūnijā interneta vietnē Grani.lv (izdevējs MEDIASTRIMS) tika publicēts paziņojums “Завод приводных цепей Ditton продаст часть активов” (“Ditton pievadķēžu rūpnīca pārdos daļu aktīvu”).

  Padome un valde informē noguldītājus, investorus un finanšu instrumentu tirgus dalībniekus, kā arī emitenta partnerus par to, ka šī informācija ir subjektīvs interneta vietnes publicētāju viedoklis, tika publicēta bez tās saskaņošanas ar emitentu un satur nepatiesu informāciju.
  Padome un Valde lūdz finanšu instrumentu tirgus dalībniekus un emitenta partnerus balstīties uz emitenta sniegto informāciju.
  Iepriekš jau ziņojām, ka 27. jūnijā notika Ditton pievadķēžu rūpnīca kārtējā akcionāru sapulce, kurā bija plānots apstiprināt 2021. gada pārskatu, lemt par peļņas sadali, kā arī domāt tālākos risinājumus saistībā ar uzņēmuma ekonomisko situāciju.
  Noklausoties valdes sniegto informāciju un paskaidrojumus, kā arī ņemot vērā padomes sniegto informāciju un izteikto viedokli, akcionāru sapulcē nolēma: pieņemt izpildei valdes piedāvāto procedūru programmu un īstenot to.
  Tai skaitā nolemts atļaut valdei veikt aktīvu atsavināšanu, novirzot tās ietvaros gūtos ieņēmumus saistību dzēšanai, un, pamatojoties uz tās rezultātiem un izpildi, noteikt iespējamās procedūras un projektus darbības turpināšanai.
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.