• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Pirmais Investoru Festivāls – 6.jūlijā

  6.jūlijā, Jūrmalā notiks pirmais Investoru Kluba Investoru Festivāls. Tajā runāsim par investīcijām augstas inflācijas un nenoteiktības laikā.

  Ar pirmo Investoru Festivālu mēs aizsākam ikgadēju tradīciju ik vasaru satikties klātienes pasākumā, kurā runāt, spriest un diskutēt tikai un vienīgi par investīcijām.
  Pirmajā Investoru Festivālā ar prezentācijām uzstāsies un paneļa diskusijā piedalīsies augstākā līmeņa profesionāļi.
  Uzzināsim gan kā pelnīt no enerģētikas krīzes, gan kā investīcijas aizdevumos ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu var kalpot kā portfeļa diversifikators, gan kā investēt augstas inflācijas laikos.
  Festivālā būs ekskluzīva iespēja redzēt prezentāciju par šī gada karstāko IPO – INDEXO.
  Ar prezentāciju uzstāsies arī vienīgā neatkarīgā akciju analītikas uzņēmuma Enlight Research pārstāvis, stāstot par to, kā lasīt analītiskos pētījumus un ko šobrīd izskatīt investīcijām.
  Protams, neaizmirstam arī Baltijas akcijas. Par Baltijas akcijām paneļa diskusijā spriedīsim, kā tām sokas augstas inflācijas un globālās korekcijas laikā. Un nobeigumā ieskats arī Investora Andra investīcijās Baltijas akcijās.
  Nepalaid garām savu iespēju piedalīties šajā unikālajā pasākumā!
  Vairāk informāciju meklē un biļeti iegādājies šeit: Investoru Festivāls 2022
  Dalīties ar rakstu:

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.