• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  PRFoods labvēlīgs tiesas spriedums Zviedrijā

  PRFoods vadītājs Indreks KaselaFoto: Liis Treimann

  Zviedrijas Zemes un vides apelācijas tiesa nolēmusi neizskatīt apelācijas sūdzību par jaunajām zivju audzēšanas atļaujām Zviedrijā. Rezultātā spēkā stājies PRFoods Zviedrijas meitasuzņēmumam Överumans Fiski labvēlīgs lēmums, ko Zviedrijas apgabala un vides tiesa pieņēma šī gada sākumā.

  2020. gadā PRFoods meitasuzņēmumam Överumans Fiski tika piešķirta atļauja izveidot papildu zivju audzēšanu Vesterbotenas reģionā Kaskeluokā, Zviedrijā. Tiesa atļāva izmantot 2400 tonnas barības aptuveni 2200 tonnu zivju audzēšanai.
  Šo lēmumu apstrīdēja vietējais iedzīvotājs, kā arī pats Överumans Fisk, lai iegūtu papildu kvotas barības izmantošanu. Saskaņā ar Zemes un vides tiesas lēmumu, vietējā iedzīvotāja sūdzība tika noraidīta un Överumans Fisk sūdzība apmierināta, kā rezultātā uzņēmumam ir tiesības izmantot līdz 3600 tonnām barības gadā.
  Zviedrijas Reģionālā un vides apelācijas tiesa nolēmusi neizskatīt Överumans Fisk labvēlīgā lēmuma apelāciju, un Zviedrijas apgabala un vides tiesas lēmums stājies spēkā.
  Överumans Fisk plāno izmantot šīs atļaujas jau 2022. gadā, palielinot savu apgrozījumu 3,5 reizes, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Atkarībā no zivju cenas gada apgrozījumam vajadzētu pārsniegt 15 miljonus EUR gadā.
  PRFoods akcijas šodien ir pieaugušas par 0,6%, sasniedzot EUR 0,335. Gada laikā to vērtība samazinājusies gandrīz par 11%.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.