• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Bitcoin un Ethereum sasniedza jaunas vēsturiskās augstienes

  Kriptovalūtu bankomāts VācijāFoto: Reuters/Scanpix

  Bitcoin un Ethereum cenas pieauga līdz jauniem rekordiem, ko analītiķi pamato ar investoru interesi aizsargāties pret inflāciju, vēsta Bloomberg.

  Pasaulē lielākās kriptovalūtas – Bitcoin – vērtība pēdējo 24 stundu laikā pieaugusi par 3,8 procentiem līdz 67 911,7 USD. Agrāk šorīt Bitcoin vērtība pārsniedza arī 68 500 USD. Ethereum cena ir pieaugusi par 1,6 procentiem līdz 4806 USD. Rekords tika sasniegts pusdienlaikā, kad Ethereum maksāja 4836 USD.
  Kriptovalūtu cenu kāpuma iemeslu noteikšana dažkārt ir sarežģīts uzdevums, taču daži analītiķi ir norādījuši, ka pieaugošās inflācijas dēļ investorus vairāk interesē alternatīvi aktīvi. Bitcoin šogad ir pieaudzis par vairāk nekā 130 procentiem, Ethereum ir audzis par 550 procentiem. Tomēr daži kritiķi saka, ka kriptovalūtas nav piemērotas kā naudas līdzekļu alternatīvas to lielās svārstības dēļ.
  "Pieprasījums pēc aizsardzības pret inflāciju palīdz kriptovalūtām pieaugt," sacīja Kriss Vestons, investīciju kompānijas Pepperstone Financial Pty pētījumu vadītājs. "Kripto ir vieta, kur nauda ir ātra."
  Rekordzemais obligāciju ienesīgums var arī palielināt alkas pēc riskantākiem ieguldījumiem. Federālo rezervju sistēma nesenā ziņojumā brīdināja, ka aktīvu cenas šobrīd ir pakļautas lejupslīdes riskam.
  Dalīties ar rakstu:

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.