• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  DelfinGroup paplašina sadarbību ar Nordigen uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanas procesu uzlabošanai

  DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis ĀdmīdiņšFoto: Publicitātes foto

  Paplašinot veiksmīgu sadarbību, kura turpinās no 2016. gada, DelfinGroup ir integrējis Nordigen atvērtās bankas platformu, lai pilnveidotu savu tehnoloģisko rīku komplektu un uzlabotu patēriņa aizdevumu izsniegšanas un novērtēšanas procesus.

  “Esam izvēlējušies Nordigen par savu atvērto banku partneri, jo, izmantojot vienu banku publiskās lietojumprogrammu saskares (API) pieslēgumu, tiek nodrošināta piekļuve 17 Latvijas banku finanšu datiem, tādējādi vienkāršojot pakalpojumu iegūšanas procesu gan uzņēmumam, gan klientam. Nordigen integrācija palīdz uzlabot mūsu lēmumu pieņemšanas modeli, papildinot to ar bankas transakciju datiem. Sadarbība ar Nordigen būtiski uzlabos arī lietotāju pieredzi, jo klientiem turpmāk būs iespēja ātri un droši iesniegt konta pārskatu caur internetbanku. DelfinGroup turpina konsekventi ieviest tehnoloģiskas inovācijas, nodrošinot saviem klientiem pieejamākus un pielāgotus finanšu risinājumus,” skaidro DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

  Saturs ir pieejams tikai kluba biedriem.

  Lai lasītu

  undefined

   paywallSubscribe.subscribeToNewspaper
   paywallSubscribe.dataProcessing
   Dalīties ar rakstu:
  Saistītie raksti

  Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

  FinansuSignet
  Investore Andris
  MintosNasdaqEstateguru
  Investoru Kluba partneri
  Birža
  • Rīgas birža
  • Tallinas birža
  • Viļņas birža
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus
  Lejupielādē datus

  Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.