• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Twitter iegāde uz laiku apturēta, komandu pametuši divi vadītāji

  Foto: Zumapress/Scanpix

  "Twitter darījums uz laiku apturēts, gaidot sīkāku informāciju par aprēķiniem, ka spama un viltus konti tiešām veido mazāk nekā 5% no visiem lietotājiem," šodien Twitter raksta Īlons Masks (Elon Musk).

  Masks pasludinājis spama un viltus kontu izskaušanu par vienu no saviem mērķiem pēc Twitter iegādes.
  Kā jau ziņojām, aprīļa beigās Twitter vadība pieņēmusi Maska 44 mljrd. dolāru pārņemšanas piedāvājumu. Tika lēsts, ka darījuma īstenošana dos pasaules bagātākajam cilvēkam kontroli pār sociālo mediju uzņēmumu, vairojot viņa ietekmi šajā jomā.
  Masks, ilggadējs Twitter lietotājs, vēlas pārvērst šo par autentisku platformu, kas respektē vārda brīvību.
  "Vārda brīvība ir funkcionējošas demokrātijas stūrakmens. Twitter ir digitālās pilsētas centrs, kurā tiek apspriesti jautājumi, kas ietekmē cilvēces nākotni," teikts Maska paziņojumā.
  Pēc tam, kad Twitter slēdza bijušā Amerikas Savienoto Valstu prezidenta Donalda Trampa (Donald Trump) kontu, Masks rakstīja, ka daudzi cilvēki būtu neapmierināti ar vārda brīvības ierobežojumiem.
  CNN ziņoja, ka Twitter tuvākajā laikā nepieņems darbā nevienu jaunu darbinieku, izņemot kritiskos amatus. Nolūks ir ne tikai samazināt darbinieku algu izmaksas, bet arī meklēt ietaupījumus citās jomās, apstiprināja Twitter.
  Turklāt Twitter pametuši divi augstākā līmeņa vadītāji: klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs Keivons Beikpurs (Keivon Beykopur) un reklāmas produktu komandas vadītājs Brūss Falks (Bruce Falck). Šo informāciju apstiprinājis arī Twitter.
  Dalīties ar rakstu:
Saistītie raksti

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.