• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Kafijas kompānijas akcijas biržā vēl nelaiž

  OA Coffee kafijas krūze.Foto: Rauno Liivand, OA Coffe

  Nasdaq Tallinn padome noraidījusi OA Coffee pieteikumu par tās vērtspapīrus iekļaušanu First North akciju sarakstā.

  "Nasdaq Tallinn izskatīja OA Coffee iesniegto pieteikumu un pavaddokumentus," ziņojusi Nasdaq Tallinn. "Pēc padziļinātas diskusijas tika nolemts noraidīt OA Coffee pieteikumu iekļaut tās akcijas tirdzniecībā First North sarakstā."
  OA Coffee ir Igaunijas kafijas grauzdēšanas, mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmums, kas dibināts 2015. gadā. Uzņēmums savā akciju emisijā vēlējās piesaistīt līdz 544 500 eiro, ar kuriem ticis plānots attīstīt ražošanas un pārdošanas aktivitātes. Plāns bija emitēt 165 000 jaunas akcijas par cenu 3,3 eiro.
  Pirmā šo akciju tirdzniecības diena bija plānota 3. janvārī.
  Kā norādījis OA Coffee vadītājs Taniels Vaderpasi, pamatojoties uz sākotnējām atsauksmēm, viņa rīcībā esot informācija, ka birža gaida to, ka uzņēmuma atskaites tiks saskaņotas ar biržas standartiem.
  "Līdz šim mēs esam uzlabojuši OA Coffee pārskatus," uzņēmuma paziņojumā presei sacīja Vaderpasi. "Mēs pievienojam uzņēmumam papildu zināšanas, lai nodrošinātu atbilstību biržas standartiem."
  Pēc Vaderpasi teiktā, uzņēmums vēlas turpināt piesaistīt potenciālos investorus. Tādēļ parakstīšanās uz kompānijas akcijām, kā plānots, turpināsies līdz 15. decembrim. "Pēc vajadzīgo atskaišu pabeigšanas mēs turpināsim tiekties uz akciju tirgu," tiec OA Coffee vadītājs.
  Dalīties ar rakstu:

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.