• Atpakaļ
 • menu
 • Meklēt
 • Ieiet portālā
 • Dalīties ar rakstu:

  Tallinna Vesi jādodas uz tiesu

  Foto: Andras Kralla

  Igaunijas Harju apriņķa tiesa izskatīs prasību pret Tallinna Vesi par pārmaksātās ūdens patēriņa cenas kompensāciju.

  Uzņēmums Salinee 12. novembrī Harju apriņķa tiesā iesniedza prasību pret Tallinna Vesi, lai tas kompensētu pārmaksāto cenu par ūdens patēriņa pakalpojumiem. Tallinna Vesi biržai iesniegtajā paziņojumā teikts, ka uzņēmums šo prasību uzskata par nepamatotu.
  Tiek ziņots, ka Salinee ir laika posmā no 2011.-2019. gadam ir piedzinis dažādu uzņēmumu parādus kopumā gandrīz 7 miljonu eiro apmērā, kam vēl var pieplusot nokavējuma procentus. Salinee šajā gadījumā ir arī lūgusi apturēt tiesvedību līdz galīgā lēmuma pieņemšanai civillietā, kas tiek izskatīta apgabaltiesā un kurā deviņi uzņēmumi tādos pašos apstākļos pieprasījuši kompensāciju no Tallinna Vesi 1,4 miljonu eiro apmērā.
  Tallinna Vesi izpilddirektors Aleksandrs Timofejevs biržas paziņojumā norādījis, ka uzņēmums vienmēr ir rīkojies likumīgi, "piemērojot godīgus tarifus, kas noteikti saskaņā ar spēkā esošo likumu un, mūsuprāt, pretenziju iesniegšanai nav pamata".
  Pēc uzņēmuma domām, šī tiesas prāva neietekmēs ne uzņēmuma finanšu rezultātus, ne vērtspapīru cenu. Arī uzņēmuma pasūtītajā juridiskajā analīzē prasības tikušas novērtētas kā nepamatotas.
  Tallinna Vesi akcijas cena šodien ir sarukusi par 2,3% procentiem līdz 14,3 eiro atzīmei.
  Dalīties ar rakstu:

Investors Andris ir Investoru kluba izdomāta persona. Viņa rīcībā ir 25 000 eiro reālas naudas, ko Andris sāk ieguldīt akciju tirgos 2021. gada novembrī. Andra investīciju lēmumus pieņem Investoru Kluba redakcija.

FinansuSignet
Investore Andris
MintosNasdaqEstateguru
Investoru Kluba partneri
Birža
 • Rīgas birža
 • Tallinas birža
 • Viļņas birža
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus
Lejupielādē datus

Cenas tiek parādītas ar 15 minūšu nokavēšanos. Salīdzinājums ar iepriekšējo dienu sākas 10.15 tirdzniecības dienas rītā.